Sprzątanie Po Zgonach

Skontaktuj się z nami
biuro@sprzataniepozgonach.pl

O nas

Strona www.sprzątaniePoZgonach.pl skupia firmy specjalizujące się w sprzątaniu po zmarłym. Skutecznie czyścimy i odkażamy pomieszczenia, w których przebywały zwłoki. Wykonujemy zlecenia dotyczące zarówno przypadków naturalnej śmierci, jak i wypadków, samobójstw i morderstw.

Do  sprzątania i dezynfekcji używamy jedynie skutecznych i sprawdzonych środków chemicznych, które usuwają nieprzyjemny zapach i zapobiegają szkodliwemu działaniu jadów trupich. Są one dość niebezpiecznymi substancjami mogącymi zaszkodzić zdrowiu, a nawet życiu lokatorów. Pojawiają się, gdy ciało przebywa przez dłuższy czas  w danym pomieszczeniu. Naszym zadaniem jest przywrócić lokal do ponownej użyteczności.

Zdając sobie sprawę, że zgon lokatora jest często tragicznym zdarzeniem dla rodziny lub współmieszkańców, działamy dyskretnie i z poszanowaniem prawa. Oczyszczamy dane środowisko na tyle skutecznie, aby klienci mogli odzyskać domy, mieszkania oraz inne nieruchomości w stanie pełnego bezpieczeństwa. Po wykonanej usłudze zostaje ono potwierdzone testami kontroli mikrobiologicznej oraz specjalnym certyfikatem lub zaświadczeniem.